YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

Riskin Erken Saptanması Komitesi

Mustafa Kemal KESEN
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1977 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1994 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olup aynı yıl İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü kazanarak bu bölümden 1998 yılında başarıyla mezun oldu.

1998 yılında Koçbank’ta müfettiş yardımcısı olarak başladığı profesyonel kariyerini, Koç Holding’in tüm finansal şirketlerinin oluşturduğu Koç Finansal Hizmetler A.Ş.’nin çatısı altında yurt içi ve yurt dışı finansal şirketlerin iç denetiminde 2010 yılına kadar yönetici olarak devam ettirmiştir.

 2006- 2008 yılları arasında Koç Finansal Hizmetler A.Ş.’nin İtalyan ortağı Unicredit’in Milano’da bulunan Bocconi ve Politecnico Di Milano üniversiteleri işbirliği ile hazırladığı ve bu üniversitelerin öğretim üyelerinin pratik ve teorik dersleri verdiği Young Talents yönetici programına seçilerek Milano’daki bu programı başarıyla tamamlamıştır.  

2010- 2011 yılları arasında Çelebi Havacılık Holding’de İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmıştır.

2012 - 2014 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubu’nda Yatırım Yönetimi Müdürü olarak tüm yurt içi ve yurt dışı hastane yatırımları kapsamında şirket satın alma süreçlerini yürütmüştür. Ayrıca Acıbadem Sağlık Grubu’nun Kuzey Irak’ın Süleymaniye şehrinde bulunan bölgenin en büyük ve en kapsamlı özel hastane yatırımını açması ve yönetmesi için imzaladığı Hastane Yönetim Sözleşmesi kapsamında 2013-2014 yılları arasında Süleymaniye’deki bu hastanede, tüm merkezi fonksiyonların (İnsan Kaynakları, Satınalma, Bilgi Teknolojileri, Finans, Proje Yönetimi, Pazarlama, Kurumsal İletişim)  bağlı olduğu Chief Corporate Operations Officer (CCO) olarak üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

2014 yılından itibaren girişimci olarak sürdürdüğü işlerinin yanısıra iş geliştirme şirketi ile çeşitli konularda hizmet vermektedir

Gülfem OKTAY
Yönetim Kurulu Üyesi

1979 yılında İstanbul’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi - İktisat Bölümü’nden mezun odu. Üniversite eğitimine devam ederken Eczacıbaşı, Garanti Bankası ve Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş’de dış ticaret bölümünde staj yapmıştır. 2002 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Dış Ticaret bölümü eğitimini tamamlamış olup halen Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş’de İhracat Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.