YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

Gersan EMI

İş hayatında karşılaştığımız her zorluk, aşama ve piyasa rekabeti bizleri farkında olmadan şartlar ne olursa olsun daha kaliteli,daha ekonomik,daha optimum ve süratli olmaya doğru sürükleyeceği aşikardır. Zorlukları aşarken, ekibimizin, kurumsal başarımız için geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep doğru adımı atacağına inanırız. Her bireyin kendi payına düşeni eksiksiz yapmasıyla müşteri memnuniyeti, beraberinde de çalışan memnuniyeti beraberinde getireceğini asla umutmamalıyız.

Sağlıklı ve devamlı bir işbirliği sağlamaya yönelik kalıcı çözümler üretebilmek ve kurumsal yapıda dinamik kalmaya devam edebilmek için öğrenen ve öğretebilen bireyler olmak, planlı ve hedefe yönelik çalışma ile başarıya ulaşmak, etik kurallardan ödün vermeden yaptığı işte daima en iyi olmanın anahtarıdır.

Tüm imalatlarında insan mutluluğunu ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı hedef alan GERSANEMİ A.Ş, her zaman yasal mevzuatın gereklerine uygun hareket etmektedir. Sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet, hız ve kalite avantajı sağlamak şirketin temel niteliklerinden olmayı her zaman sürdürecektir.

GERSANEMİ A.Ş her türlü üretim ve taahhütlerini daima zamanından önce ve planlanan bütçe miktarını aşmadan bitirmektedir. Bu nedenle her koşulu göz önüne alarak planlamalar yapılmakta ve yeterli kaynakları işin yapımına tahsis etmek vazgeçilmez kurallarımızdan olacaktır.

İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda da özenli davranmayı en ön planda tutacak olan GERSANEMİ, proje ve şantiyelerinde herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için gereken tüm önlemleri almayı ve sıfır kaza politikasını şirket politikası olarak belirlemiştir.

Şirketin esas hedefi, ülkemizin çağdaş uygarlıklar seviyesine ulaşabilmesi için sektöründeki faaliyetlerinde daima ileriye hareket ederek, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmek olacaktır.

 

FAALİYET ALANLARI:

Elektrik sektörünün en önde gelen firmalarından biri olan GERSAN A.Ş. nin taahhüt firması olarak kurulan GERSANEMİ A.Ş, tasarım, danışmanlık, proje yönetimi, elektrik&mekanik ve inşaat sektöründe üretim, mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle kendine hak ettiği saygın yeri kazanmak amacıyla hizmetlerine başlamıştır.Müşterilerimizin en üst derecede memnuniyetini sağlamak için, deneyimli dizayn ve teknik ekiplerimiz uyumlu bir şekilde üstlendikleri her türlü görevi başarıyla teslim edebilmek için fedakarca çalışmaktadırlar
Akıllı ve endüstriyel binalar, petrokimya tesisleri,havaalanı tesisleri, iş ve alış veriş merkezleri, hastane ve her türlü alt&üst yapı tesislerinde görev alan en üst donanımlı kadrosu ile, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok başarılı projelere imza atmıştır. Uluslararası elektromekanik taahhüt sektöründe, müşteri odaklı kalite anlayışıyla, istek ve beklentilerinizi ön planda tutan GERSANEMİ A.Ş, sizlerin bugün ve gelecekteki elektromekanik ve inşaat işlerinizde rehberiniz olacaktır.

 

ELEKTRİK DİZAYN & TAAHHÜT İŞLERİ:

Orta Gerilim Sistemleri:

- Trafo merkezleri
- SCADA sistemleri
- Enerji nakil hatları

Alçak Gerilim Tesisatları:

- Bina içi elektrik tesisatları
- Kuvvet-kumanda merkezleri
- Motor kontrol panoları
- Topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatları
- Aydınlatma tesisatı
- Aydınlatma otomasyonu
- Jeneratör tesisatı
- UPS tesisatı

Zayıf Akım Sistemleri:

- Telefon ve yapısal kablolama
- Yangın algılama sistemleri
- Genel seslendirme sistemleri
- Profesyonel audio/video sistemleri
- CCTV, kartlı geçiş ve güvenlik sistemleri
- SMATV

 

MEKANİK DİZAYN&TAAHHÜT İŞLERİ:

GERSANEMİ A.Ş, size konforlu ve güvenli bir ortam yaratmak için gerekli mekanik sistemler arasından en uygun çözümü sunar. Yaşamsal uygulamarın yanısıra Gersanemi endüstriyel tesisler, su atık ve su arıtma tesisleri, pompa istasyonlarının mekanik tesisat ve montaj işlerinde de tam deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam edecektir.


HVAC sistemleri:

- Isıtma ve soğutma sistemleri
- Isıtma suyu hazırlama ve dağıtım sistemleri
- Soğutma suyu hazırlama ve dağıtım sistemleri
- Pompa istasyonları
- Havalandırma sistemleri
- Hava kanalları imalatı ve montajı
- Hijyenik alanlar havalandırma ve filtre sistemleri
- Havalandırma ekipmanları planlaması ve temini, montajı


Sıhhı Tesisat Sistemleri:

- Sıhhi tesisat ekipmanları
- Kullanım suyu basınçlandırma ve dağıtım sistemleri
- Kullanım sıcak suyu hazırlama ve dağıtım sistemleri
- Pis su tesisatı
- Yağmur suyu drenaj tesisatı
- Su arıtma sistemleri

Yangından Koruma Sistemleri :

- Sulu yangın söndürme sistemleri
- Yangın suyu pompa istasyonları
- Özel gazlı yangın söndürme sistemleri
- Duman emiş sistemleri
- Hava ile basınçlandırma sistemleri

Otomasyon Sistemleri :

- Bina otomasyon senaryolarının planlaması
- Saha elemanları ve ekipmanların seçimi,temini montajı

 

YAPI TASARIM VE İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK İŞLERİ:

GERSANEMİ A.Ş’ gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok yapı projesini başarıyla tamamlamış bir teknik elemanlardan oluşmuş ve anahtar teslimi projelere ve müteahhitlik hizmetleri verecek şekilde alt yapısını oluşturmuştur.

Üstlendiğimiz Başlıca Yapı Sistemleri:

- Konut ve villa inşaatları
- Yönetim ve iş merkezi yapıları
- Ticari yapılar · Sanayi ve petrokimya tesisleri
- Alt yapı inşaatları
- Alış veriş merkezleri inşaatı
- Her türlü Konstrüksiyon ve mekanik yapılar