YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

Gersan Elektrik

Sanayileşme ile birlikte enerji talebinin artması, mevcut enerji tesislerinin rehabilitasyonu, AB uyum yasalarının getirdiği standardizasyonlar, yeni yatırımlar, enerji iletim sistemleri ve bu sistemlerin güven ve dayanıklılığını sağlayacak teknik malzemelere duyulan ihtiyacı da artırmaktadır.

Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.

Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başlamıştır. 1985 yılından itibaren GERSAN A.Ş. olarak devam ederek 30 yıllık bir deneyime sahip olmuştur.

Ana faaliyet alanlarımız;

Enerji Nakil Hatları,
Mekanik Taşıyıcı Sistemleri,
Binalar,
Sanayi Tesisleri,
Fabrikalar,
Havaalanları,
Petrol-Gaz Rafinerileri,
Alışveriş Merkezleri,
Oteller

gibi üretim-tüketim sistemlerinin ihtiyacı olan

Busbar İletim ve Dağıtım Sistemleri,
Kablo Taşıyıcı Sistemleri,
Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri,
Ana-Ara Dağıtım Panoları ve Rack Kabinleri,
Elektrikli Araç Şarj Sistemleri,
Otomasyon Sistemleri,
Döşeme Altı Kanal taşıyıcıları ve Buatları,
Taşıma-Askı Elemanları,
Çeşitli Kablo Birleştirme ve Ayırma Elemanları,
Kablo ve Boru Etiketleme Sistemleri,
Özel taşıyıcı, Çelik Konstrüksiyon Birleştirme ve Sabitleştirme Sistemleri,
Platform Izgaraları Sistemleridir.

GERSAN A.Ş. üretime başladığı günden bu yana işinde uzman teknik ve akademik personeliyle ürünlerin üretimlerinden kullanımına kadar olan aşamasında her türlü teknik hizmet ve çözümleri müşterisine sunmaktadır. Bu anlamda GERSAN A.Ş. tam anlamıyla bir “AR-GE” firması olup müşterilerine geleceğin ürünlerini sunar.

Firmamız bünyesinde bulunan modern test laboratuarında, IEC/TS EN 60439/1 ve 2 standartlarında adi geçen; Sıcaklık artısının, Elektriksel karakteristiklerinin, Yapısal dayanımın, Ezilmeye karşı dayanımın, Olağandışı ısılara karşı izolasyon dayanımının, Alev yayılımına karşı dayanıklılığın doğrulanması, Yangın bariyeri ve EMC testleri hassas cihazlar ile yapılmaktadır.

Uluslararası belgelere dayandırdığımız üretimlerimiz, GOST, IEC, BS, TSE, EN, ISO, CE sertifikalarımız ile Vietnam’dan Şili’ye, Arjantin’den Sri Lanka’ya, Cezayir’den Rusya’ya, Fas’tan Türki Cumhuriyetlere, Arnavutluk’tan Dubai’ye ve Katar’a, çeşitli ülkelerde gerçekleşen projelerde ülkemizin gurur kaynağı olmaktadır.

Kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Hedefimiz kaliteli ve iyi malzemeyi sürekli olarak üretmektir. Temel hedefimiz, konumuzda bir dünya markası olmaktır.

Ürünlerimiz patentlidir. Gersan A.Ş., %60’i halka açık olan, I.M.K.B.’ye kote olmuş bir şirkettir.